Supertelka

Pre každého, kdekoľvek a kedykoľvek

Máme pre Vás pripravenú skvelú televíznu ponuku. Vyberte si balík, ktorý vám bude vyhovovať. V televíznej ponuke je aj vstupný balík, ktorý je absolútne bezplatný a môžte ho využívať po zakúpení boxu, bezplatne od rána do večera po celý čas. Vstupný balík neobsahuje TV archív ale obsahuje rádia. Antik TV balík a Antik TV mini balík, ktorý si musíte predplatiť už TV archív obsahuje. TV archív je uložený po dobu spätných troch týždňov. Okrem toho si môžte v TV archíve vybrať aj svoj obľúbený televízny žáner, využívať TV kino alebo pozerať Live kamery a mnoho viac. V ponuke máme už aj maďarský a ruský balík. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak neváhajte napíšte nám alebo zavolajte a vychutnajte si svoju televíziu z pohodlia vášho domova.


VSTUPNÝ BALÍK

Vstupný balík je základný TV balík bez možnosti pozerania archívu. Tento balík obsahuje 12 TV kanálov a rádia, ktoré môžte sledovať a počúvať hneď po zakúpení a zaregistrovaní vášho boxu.

none

Zobraziť televízne kanály


ANTIK TV BALÍK

Antik TV balík ja predplatený TV balík s možnosťou pozerania archívu ( RTVS 1, RTVS 2, RTVS 3, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus, Rik, Wau, TV Lux, ČT 1, ČT 2 v SD kvalite). Balík obsahuje 153 TV kanálov veľkého balíka plus extra viac 26 TV kanálov, takže spolu 179 TV kanálov. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný.

none

Zobraziť televízne kanály


ANTIK TV MINI BALÍK

Antik TV mini balík ja predplatený TV balík s možnosťou pozerania archívu ( RTVS 1, RTVS 2, RTVS 3, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus, Rik, Wau, TV Lux, ČT 1, ČT 2 v SD kvalite). Balík obsahuje 153 TV kanálov. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný.

none

Zobraziť televízne kanály


FILMOVÝ BALÍK

Filmový balík je nový predplatený TV balík. Tento balík obsahuje 5 TV kanálov a 12 TV kanálov vstupného balíka a rádia. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný. Filmový balík neobsahuje TV kanály žiadného iného balíka okrem vstupného balíka.

Zobraziť televízne kanály


MAĎARSKÝ BALÍK

Maďarský balík je predplatený TV balík bez možnosti pozerania archívu, ktorý má 25 TV kanálov a 12 TV kanálov vstupného balíka a rádia. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný. Maďarský balík neobsahuje TV kanály žiadného iného balíka okrem vstupného balíka.

none

Zobraziť televízne kanály


RUSKÝ BALÍK

Ruský balík je nový predplatený TV balík bez možnosti pozerania archívu. Tento balík obsahuje 19 TV kanálov a 12 TV kanálov vstupného balíka a rádia. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný. Ruský balík neobsahuje TV kanály žiadného iného balíka okrem vstupného balíka.

none

Zobraziť televízne kanály


BABYLON BALÍK

Babylon balík je TV balík pre dospelých bez možnosti pozerania archívu. Tento balík obsahuje 12 TV kanálov a 12 TV kanálov vstupného balíka a rádia. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný. Babylon balík neobsahuje TV kanály žiadného iného balíka okrem vstupného balíka.

.

Zobraziť televízne kanály