Supertelka

Pre každého, kdekoľvek a kedykoľvek

         

ZAPOJENIE BOXU

Zapojenie boxu je veľmi jednoduché a určite to zvládne aj menej technicky zdatný užívateľ. K televízii sa pripája pomocou priloženého HDMI kábla k routru klasickým internetovým káblom, alebo pomocou  integrovaného wifi. Box sa nedá pripojiť k notebooku.

     

REGISTRÁCIA BOXU

Registrácia boxu je veľmi dôležitá. Zaregistrovanie vášho boxu je ľahké a bezplatné. Po zaregistrovaní je potrebné potvrdiť prihlasovací email, takže potrebujete mať jednu funkčnú mailovú adresu. Inštruktážne video ako zaregistrovať váš box si môžte pozrieť hore. 

        

BOX CEZ WIFI

Pri boxe cez wifi zapojenie stačí zapnúť menu na vašom ovládači a presunúť sa do položky nastavenia. V nastaveniach vybrať položku siete => wifi, zapnúť wifi a zadať  heslo od vášho routra. Ak sa Vám nepodarí pripojiť box na wifi, reštartujte Váš router alebo modem a zopakujte postup pripojenia.

          

TV PLUGIN

Náš box Vám umožní sledovať okrem našej TV ponuky aj programy z internetu, vlastné streamy, rádiá či obraz z Vašich domácich kamier. Stačí poznať správnu IP adresu (tzv. URL) daného programu či streamu a pridať si ju cez pár jednoduchých krokov. Následne ju nájdete v zozname TV kanálov, rádií či kamier ako ktorýkoľvek iný program.